O službách

 • Starostlivosť o stromček

  Každá vec, či už živá alebo neživá, potrebuje aspoň minimálnu starostlivosť. Preto sme sa rozhodli uľahčiť Vám starostlivosť o vianočný stromček krátkym manuálom. Obsahuje jednoduché rady, ktoré ak budú dodržané tak vianočný stromček s Vami bez najmenších problémov prežije celé Vianočné obdobie.

  Čítaj viac
 • Vianočný stromček

  Vybrali sme pre Vás Jedľu normandskú (Abies nordmanniana), ktorá je spomedzi vianočných stromčekov vysoko cenená pre jej kvality. Vyniká vôňou, súmernosťou, hustotou vetvičiek, ihličím, ktoré nie je pichľavé, a je to druh stromčeka, ktorý je špeciálne šľachtený aby vydržal dlhšie obdobie bez opadávania. Našim dodávateľom je farma s dlhoročnou históriou, ktorá je zároveň významným dodávateľom vianočných stromčekov vrámci celej Európy. Vianočné stromčeky sú precízne vyberané a vytínané až na konci novembra, aby sme Vám mohli zaručiť ich najvyššiu kvalitu a čerstvosť.

  Čítaj viac
 • Ozdoby

  Typ, farba a štýl ozdôb je záležitosť vkusu každého človeka. Preto pre Vás máme v ponuke 6 originálnych štýlov dekorácie: Klasik Gold, Klasik Silver, Elegant, Extravagant, Romantic a novinku s názvom Ľudová. Každý z nich má svoju farebnú kombináciu a svoje prevedenie. Kategórie boli navrhnuté našimi dizajnérmi a spĺňajú najvyššie kritéria profesionálnej dekorácie. Používame viacero typov ozdôb (vianočné gule, stuhy, sušené ovocie…) vďaka čomu dekorácia vytvára kontrast ale súčasne spolu pôsobí kompaktne a harmonicky.

  Čítaj viac
 • Stojan

  Kvalitný stojan je nevyhnutný pre stabilitu a bezpečné nainštalovanie vianočného stromčeka. Prenajímame elegantný oceľový stojan s jednoduchým systémom na uchytenie a vycentrovanie kmeňa. Stojan je zároveň konštruovaný ako zásobník vody, ktorý sa dá jednoducho dopĺňať, aby sa predĺžila životnosť vianočného stromčeka. Poskytujeme viacero veľkostných kategórii stojanov. Dodávame vždy veľkosť, ktorá zodpovedá výške vianočného stromčeka.

 • Svetielka

  Svetlo dotvára atmosféru v každej situácii, o to viac počas Vianoc. Uvedomujeme si jeho dôležitosť a preto sme zvolili farbu, ktorá pôsobí príjemne a hrejivo. Svetielka cez deň dotvárajú celkový dojem z ozdobeného stromčeka a v tme vyžarujú jemné, teplé svetlo, ktoré vytvára upokojujúcu atmosféru v akomkoľvek priestore. Svetielka spĺňajú najvyššie bezpečnostné kritéria, neprehrievajú sa, takže nehrozí nebezpečenstvo požiaru a taktiež sú vodeodolné.

 • Dovoz a manipulácia

  Dovoz vianočného stromčeka bude realizovaný v dátume a čase, ktorý bude určený individuálne na základe Vašich požiadaviek. Po prijatí záväznej objednávky Vás budeme kontaktovať kvôli stanoveniu presného dátumu a času dovozu. Dovoz budeme zabezpečovať v dátume od 1.12. až do 22.12., aj počas víkendov. Pre samotný stromček je ideálne ak sa dostane postupne do klímy v ktorej bude počas sviatkov (interiér) - preto odporúčame nechať si ho doviezť s predstihom, aby mal čas na postupnú aklimatizáciu (napr. exteriér - garáž - interiér). Viac informácii k správnej starostlivosti nájdete v sekcii “Detaily”. Manipulácia so stromčekom zahŕňa jeho zabalenie a frézovanie (opracovanie kmeňa pre ideálnu inštaláciu do stojana).

  Čítaj viac
 • Inštalácia

  Inštalácia stromčeka spočíva v osadení kmeňa stromčeka do stojana, vycentrovanie a umiestnenie stromčeka v priestore podľa Vašich požiadaviek. Ak využijete túto službu, bude zrealizovaná našimi pracovníkmi ihneď po dovoze stromčeka k Vám. Službu inštalácie realizujeme prednostne do našich stojanov z dôvodu zaručenia stability a bezpečnosti.

 • Ozdobenie a odzdobenie

  Našim cieľom je aby finálne ozdobený stromček vyzeral naozaj dokonale a preto sme sa rozhodli zabezpečovať dekorovanie v spolupráci s profesionálmi v tomto obore. Sú to odborníci, ktorí pracujú v tejto brandži a majú za sebou bohaté skúsenosti. Veríme, že ich práca sa Vám bude páčiť rovnako ako mnohým ich zákazníkom doteraz. Ozdobovanie bude prebiehať u Vás, bezprostredne po inštalácii stromčeka. V závislosti od veľkosti stromčeka bude ozdobovanie vykonávať rôzny počet ľudí aby celý proces prebehol v čo najkratšom čase. Samozrejmosťou je po dokončení dekorovania upratanie. Odzdobovanie bude vykonané v dni, v ktorom bude dohodnutý odvoz stromčeka. Bude prebiehať tak, že celý stromček sa odzdobí, zosumarizujú sa počty ozdôb a následne sa celý stromček zabalí a spolu so stojanom a ozdobami odvezie. Váš priestor uvedieme do pôvodného stavu t.j. ako pred inštaláciou stromčeka.

  Čítaj viac
 • Odvoz stomčeka

  Aby naše služby boli naozaj kompletné, po Vianociach Váš vianočný stromček aj odvezieme. Odvoz stromčekov bude prebiehať v januári, vo vopred dohodnutých dňoch.