Referencie

Rada by som sa Vám poďakovala. Na našom 38. vianočnom koncerte Úsmev ako dar sme mali tie najkrajšie stromčeky aj s výzdobou. Všetkým zúčastnenným sa stromčeky veľmi páčili a mali množstvo pozitívnych ohlasov. S radosťou sme odporúčali Vašu spoločnosť a budeme to robiť naďalej. Ďakujeme za profesionálny a veľmi osobný, láskavý prístup. S pozdravom Úsmeváci.

Ing. Kristína Móriová, MBA, Úsmev ako dar

Chcela by som sa ešte raz poďakovať za výzdobu do priestorov Carltonu. Sme veľmi spokojní so stromčekmi , tak ako v administratívnej tak aj v hotelovej časti. Výzdoba ma veľký ohlas aj u našich hostí a zákazníkov. Určite budeme radi, keď budeme v tejto spolupráci pokračovať aj do budúcich rokov.

Katarina Svitkova, Radisson Blu Carlton Hotel Bratislava

Veľmi dobrá služba. Dovoz, inštalácia a po sviatkoch odvoz a zrecyklovanie. Stromčeky, ktoré sme od ViaVenus mali sú skutočná áčková kategória a doteraz naše najkrajšie vianočné stromčeky vo firme. A navyše nám táto služba ušetrila kopec času. Odporúčam.

Vladislav Skyba, Competence Call Center, s.r.o.

S Vašou službou som bola mimoriadne spokojná, určite odporúčim svojim blízkym.

Ing. Renáta Kliská - majiteľka a dizajnérka luxusného kožušníckeho salónu La Rena

Vianočný stromček od ViaVenus, ktorý som mala minulý rok, bol jeden z najkrajších aký sme doma mali.

Mgr. Mária Brillová

Super stromček. Doviezli mi ho až domov. Mohol som si ho pred prevzatím pozrieť a skontrolovať. Veľká spokojnosť, ďalší rok beriem zas.

Mgr. Ľuboš Rokáč

Veľmi pekne ďakujeme ViaVenus za partnerstvo a podporu vianočného tenisového turnaja. Stromčeky víťazov veľmi potešili, a tešíme sa aj na tohtoročnú spoluprácu pri ďalších projektoch. Ďakujeme.

Valentína Sedláková, AMUZO s.r.o.